معرفی طعم حقیقی شکلات و قهوه و پاستیل :)

30 ایده برای برگزاری بهتر مراسم یک جشن تولد بی درد سر

یکشنبه 12 شهریور 1396 ساعت 18:35


بچه ها تولد را هر جور که باشد دوست دارند حتی اگر ندانند واقعاً تولد چه معنا و مفهومی دارد، کیکشان چه شکلی است،مهمان ها چه کسانی هستند وچه کادویی می گیرند، غذا چی است و … وبعضی پدر ومادرها دوست دارند در میزبانی، تعداد مهمان ها و تزئینات وخوارکی ها وهدایا و سرگرمی های بچه ها سنگ تمام بگذارند اما برخی والدین مایلند جشن تولد فرزندشان تا حد ممکن جمع و جور وبی سرو صدا باشد تا خودشان و والدین سایر بچه ها، با این مشغله های زیاد به زحمت و دردسر نیفتند. درادامه ایده هایی به شما می دهیم که بعد از اتمام جشن تولد سرسام نگیرید.
1. چقدر بودجه دارید؟
بودجه تان را بین غذا، تنقلات، کیک، تزئینات، هدیه برای فرزندتان ویادگاری هایی برای بچه های دیگرتقسیم کنید.
2.نباید برای تمام بودجه دراختیارتان هزینه بتراشید، قسمتی از آن را بگذارید برای امور غیر قابل پیش بینی.مطمئن باشید دقیقه 90 همیشه موردی پیش می آید که آن موقع از خودتان ممنون خواهید بود که مبلغی را کنار گذاشته بودی.
3.مهمان ها را چگونه دعوت می کنید؟
می خواهید مهمان ها را تلفنی دعوت کنید یا درمدرسه (مهد) تولد را اعلام کنید. یا برای مهمان ها کارت دعوت بفرستید؟ اگر می خواهید تعداد زیادی از هم کلاسی های فرزندتان را دعوت کنید، تلفن کردن به همه آنها وقت گیر است، می توانید کارت دعوت های چاپ شده آماده را از فروشگاه ها تهیه کنید یا با سلیقه خودتان کارت های دست سازی درست کنید.
4.از معلم یا مربی فرزندتان فهرستی از نام بچه های کلاس بگیرید وبعد از آماده کردن کارت ها از فرزندتان بخواهید آنها را به هم کلاسی هایش بدهد.
5.می توانید روزی که قراراست کارت ها پخش شوند، با فرزندتان به کلاس بروید وبه بچه ها بگویید چقدر از آمدنشان دراین مهمانی خوشحال می شوید.
6.موقعی را به خاطر بیاورید که می خواستید فهرست مهمان های شب عروسی تان را آماده کنید. گاهی برای جمع و جور کردن فهرست باید کلی فکر کرد وزمان گذاشت تا تعداد دعوتی های از فضا وامکانات موجود بیشتر نشود.
7. جشن را کجا برگزار می کنید؟
دررستوران
علاوه برهزینه غذا، باید برای هر نفر یا هر 5-4 نفر هزینه خدماتی که رستوران برای برگزاری جشن در اختیارتان قرار می دهد را بپردازید.
8. چه والدین سایر بچه ها آنجا بمانند وچه بروند، مسئولیت چندین کودک با شماست و در آن شلوغی وشیطنت بچه ها، علاوه بر برگزاری شایسته جشن تولد باید حواستان به تک تک بچه ها باشد.
9. درمدرسه یا مهد کودک
باید همه وسایل سرگرمی، پذیرایی وخوراکی ها را به مدرسه یا مهد کودک منتقل کنید.
10. درخانه
معمولاً جشن تولدی که درخانه گرفته شود، از برگزاری تولد در رستوران، مهد کودک یا مدرسه ارزان تر تمام می شود.
11. باید قبل از مهمانی حسابی به خانه برسید، بعد ازمهمانی هم باید دوباره همه جا را تمیز و مرتب کنید، به خصوص اگر مهمان های شما پسر بچه های شیطان باشند.


برای ادامه مطلب در شوکوباکس همراه باشید...
شوکوباکس اولین فروشگاه حقیقی و مجازی مواد غذایی خارجی(شکلات،پاستیل،قهوه،چای)،عروسک،هدیه آماده و لوازم تزئینی| ارسال رایگان به سراسرتهران | ارسال سریع به سراسرکشور
وبسایت www.shokobox.ir
تلگرام telegram.me/shokobox
اینستاگرام instagram.com/shokobox.ir 
تلفن 02126769508 - 02126769182

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.