یکی از آرزوهای من در دوران کودکی این بود که درخت سیب حیاط خانه به یک درخت شکلات تبدیل شود. هر روز صبح بلافاصله پس از برخاستن از خواب به درخت سیب نگاه می‌کردم گویا منتظر بودم به جای سیب‌های سرخ و شیرین، شکلات پیچیده در کاغذهای رنگارنگ ببینم. شکلات‌هائی که البته گاهی هم شیرین نبودند. مثل شکلات تلخ که در واقع همان شکلات خالص است بدون افزودن شکر و شیر. به‌هر حال من به شکل دیگری به آرزویم رسیدم، اکنون به حد کافی بزرگ شده‌ام و می‌توانم یخچالم را از انواع شکلات‌ها لبریز کنم!
بله، من یکی از دوستداران واقعی شکلات هستم. آرامش‌ بخش‌ترین لحظات زندگی من وقتی است که روی مبل راحتی بزرگ آپارتمانم لَم داده و مشغول خوردن تکه‌ای بزرگ ازشکلات هستم. من عاشق شکلات فندقی هستم. وقتی این جمله را اغلب به کار می‌برم همسرم می‌گوید ای کاش قبل از ازدواج این موضوع را گفته بودی چون اگر می‌دانستم به‌جای من عاشق شکلات فندقی هستی این‌همه پول خرج ازدواج با تو نمی‌کردم!
به‌هر حال شکلات فندقی شکلات خوشمزه‌ای است که از ترکیب فندق، عصارهٔ شکلات، کره کاکائو و شکر تهیه می‌شود. وقتی از فروشگاه برمی‌گردم بر سبد خریدم انواع شکلات‌ها وجود دارد حتی شکلات سفید که در واقع شکلات نیست و از ترکیب کره کاکائو، شکر و شیر تهیه می‌شود. بعد از شکلات فندقی به شکلات شیرین یا شیری علاقه دارم اینشکلات حاوی ۲۰ درصد عصارهٔ شکلات، لیسیتین، کره کاکائو، شکر و شیر است. من حتی می‌توانم با چشم‌های بسته و اندکی چشیدن شکلات تلخ و شیرین را از شکلات نیمه‌ شیرین تشخیص بدهم.


برای ادامه مطلب در شوکوباکس همراه باشید...

شوکوباکساولینفروشگاهحقیقی ومجازیمواد غذایی خارجی(شکلات،پاستیل،قهوه،چای)،عروسک،هدیه آماده و لوازم تزئینی| ارسال رایگان به سراسرتهران | ارسال سریع به سراسرکشور

وبسایت         www.shokobox.ir

تلگرام          telegram.me/shokobox

اینستاگرام        instagram.com/shokobox.ir

تلفن             02126769508 - 02126769182